O mnie

swee_bak_s

Cześć! Jestem Ola.

Kilka faktów o mnie:

  • Z wykształcenia jestem socjologiem, zawodowo zajmuję się edukacją ekologiczną, z zamiłowania kreatorka słodkości. W obecnych czasach trzeba być wszechstronnym 🙂
  • W dzieciństwie myślałam, że urodziłam się po to, by jeść słodycze. Kilka lat później okazało się, że także sam ich proces przygotowywania jest fascynujący. Pieczenie, przygotowywanie i dekoracja słodkości to moja pasja. Od dzieciństwa zapachy wydobywające się z piekarnika w trakcie pieczenia ciasta uspokajały mnie.
  • Od kilku lat pasjonuję się zdrową żywnością, pomagam trwale (i mądrze) zmieniać nawyki żywieniowe. Jestem szczególnie nastawiona na edukację żywieniową dzieci i młodzieży. Z radością zorganizuję fit-urodziny dla Twojego dziecka, na których dzieci dowiedzą się jak i dlaczego powinniśmy zdrowo się odżywiać. Wspólnie przygotujemy zdrowe potrawy. Szczegóły  oferty Sweet Fit Party.
  • Z jeszcze większą przyjemnością nauczę Cię piec. Z moją pomocą staniesz się ciastowym guru wśród przyjaciół i rodziny! Szczegóły oferty Sweetshoop Baking – Domowej Akademii Pieczenia.

Skontaktuj się ze mną: kontakt@sweetshoop.pl, FB, Instagram

Zapraszam do mojego, pachnącego ciastem świata.